Tegljač Volvo FH 460 za prodaju na Truck1 Crna Gora, ID: 8558649
Pronađi VOLVO FH 460Idi na oglase za VOLVO FH 460
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: Volvo FH 460

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Tegljač Volvo FH 460 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (20)
Slične ponude:
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Volvo FH 460

Tegljač
2015356564 km6x4Euro 6469 hpNosivost: 19923 kgBruto težina: 30000 kg
Holandija, Vuren
Objavljeno: 2m Referentni broj 327082

37 950EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 43 143 USD
2015356564 km6x4Euro 6469 hpNosivost: 19923 kgBruto težina: 30000 kg
Holandija, Vuren
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (15)

Volvo FH 460

Tegljač
20151281059 km4x2Euro 6460 hpNosivost: 12499 kgBruto težina: 44000 kg
Francuska, Perpignan
Objavljeno: 1m Referentni broj VO26-2139
Pitaj za cenu
20151281059 km4x2Euro 6460 hpNosivost: 12499 kgBruto težina: 44000 kg
Francuska, Perpignan
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

Volvo FH 460

Tegljač
2015672915 km4x2Euro 6469 hpNosivost: 10373 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Lübbecke
Objavljeno: 1g
Pitaj za cenu
2015672915 km4x2Euro 6469 hpNosivost: 10373 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Lübbecke
Kontaktiraj prodavca
2015 Volvo FH 460 Tractor Unit - Tegljač: slika 1
2015 Volvo FH 460 Tractor Unit - Tegljač: slika 2
2015 Volvo FH 460 Tractor Unit - Tegljač: slika 3
2015 Volvo FH 460 Tractor Unit - Tegljač: slika 4
2015 Volvo FH 460 Tractor Unit - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (34)

2015 Volvo FH 460 Tractor Unit

Tegljač
2015460 hp
Ujedinjeno Kraljevstvo, Gainsborough
Objavljeno: 2m

18 645EUR

  • ≈ 21 196 USD
2015460 hp
Ujedinjeno Kraljevstvo, Gainsborough
Kontaktiraj prodavca
VOLVO FH 460, Klima, Schubbodenhydraulik - Tegljač: slika 1
VOLVO FH 460, Klima, Schubbodenhydraulik - Tegljač: slika 2
VOLVO FH 460, Klima, Schubbodenhydraulik - Tegljač: slika 3
VOLVO FH 460, Klima, Schubbodenhydraulik - Tegljač: slika 4
VOLVO FH 460, Klima, Schubbodenhydraulik - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (41)

VOLVO FH 460, Klima, Schubbodenhydraulik

Tegljač
2015503325 km4x2469 hpNosivost: 10397 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Delbrück

32 800EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 37 288 USD
2015503325 km4x2469 hpNosivost: 10397 kgBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Delbrück
Volvo FH 460 / NISKA KABINA - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 / NISKA KABINA - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 / NISKA KABINA - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 / NISKA KABINA - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 / NISKA KABINA - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (37)

Volvo FH 460 / NISKA KABINA

Tegljač
2015689000 km4x2Euro 6
Mađarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 1m Referentni broj IMP-4369

33 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 38 084 USD
2015689000 km4x2Euro 6
Mađarska, XVIII. kerület
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

Volvo FH 460

Tegljač
333000 km4x2Euro 6
Litvanija, Klaipėda
Objavljeno: 8d

64 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 73 781 USD
333000 km4x2Euro 6
Litvanija, Klaipėda
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (13)

Volvo FH460

Tegljač
1800000 km4x2Euro 5
Litvanija, Kedainiai
Objavljeno: 15d

9 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 10 800 USD
1800000 km4x2Euro 5
Litvanija, Kedainiai
Kontaktiraj prodavca
VOLVO FH 460 / NISKA KABINA / I-SHIFT / - Tegljač: slika 1
VOLVO FH 460 / NISKA KABINA / I-SHIFT / - Tegljač: slika 2
VOLVO FH 460 / NISKA KABINA / I-SHIFT / - Tegljač: slika 3
VOLVO FH 460 / NISKA KABINA / I-SHIFT / - Tegljač: slika 4
VOLVO FH 460 / NISKA KABINA / I-SHIFT / - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (40)

VOLVO FH 460 / NISKA KABINA / I-SHIFT /

Tegljač
2015689000 km4x2Euro 6500 hp
Poljska, Leśna-Stara Wieś
Objavljeno: 1m

32 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 36 379 USD
2015689000 km4x2Euro 6500 hp
Poljska, Leśna-Stara Wieś
Volvo FH 460 E6 Standard Globetrotter 2015r - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 E6 Standard Globetrotter 2015r - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 E6 Standard Globetrotter 2015r - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 E6 Standard Globetrotter 2015r - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 E6 Standard Globetrotter 2015r - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (29)

Volvo FH 460 E6 Standard Globetrotter 2015r

Tegljač
2015825000 km460 hp
Poljska, Nowa Huta
Objavljeno: 11dReferentni broj c_109923

23 155EUR

  • ≈ 26 323 USD
2015825000 km460 hp
Poljska, Nowa Huta
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH 460 / AIRPARKOOL - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 / AIRPARKOOL - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 / AIRPARKOOL - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 / AIRPARKOOL - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 / AIRPARKOOL - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Volvo FH 460 / AIRPARKOOL

Tegljač
470000 km4x2Euro 6460 hp
Portugalija, Pampilhosa do Botao
Pitaj za cenu
470000 km4x2Euro 6460 hp
Portugalija, Pampilhosa do Botao
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Volvo FH 460

Tegljač
2019668000 km4x2Euro 6338 hpNosivost: 11363 kgBruto težina: 44000 kg
Francuska, Perpignan
Pitaj za cenu
2019668000 km4x2Euro 6338 hpNosivost: 11363 kgBruto težina: 44000 kg
Francuska, Perpignan
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Volvo FH 460

Tegljač
2019511000 km4x2Euro 634 hpNosivost: 11355 kgBruto težina: 19000 kg
Francuska, Perpignan
Pitaj za cenu
2019511000 km4x2Euro 634 hpNosivost: 11355 kgBruto težina: 19000 kg
Francuska, Perpignan
Kontaktiraj prodavca
VOLVO FH460 - Tegljač: slika 1
VOLVO FH460 - Tegljač: slika 2
VOLVO FH460 - Tegljač: slika 3
VOLVO FH460 - Tegljač: slika 4
VOLVO FH460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (19)

VOLVO FH460

Tegljač
2020731000 km4x2
Litvanija, Kaunas
Objavljeno: 2m

36 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 41 949 USD
2020731000 km4x2
Litvanija, Kaunas
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (13)

Volvo FH 460

Tegljač
2018933288 km4x2Euro 6Nosivost: 11071 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Bree

26 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 30 581 USD
2018933288 km4x2Euro 6Nosivost: 11071 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Bree
Kontaktiraj prodavca
Volvo Fh 460 - Tegljač: slika 1
Volvo Fh 460 - Tegljač: slika 2
Volvo Fh 460 - Tegljač: slika 3
Volvo Fh 460 - Tegljač: slika 4
Volvo Fh 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

Volvo Fh 460

Tegljač
20111381504 km4x2460 hpBruto težina: 18600 kg
Romanija, -

10 700EUR

  • ≈ 12 164 USD
20111381504 km4x2460 hpBruto težina: 18600 kg
Romanija, -
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Volvo FH460

Tegljač
2025136980 km4x2Euro 6460 hp
Litvanija, Kaunas
Objavljeno: 1m

89 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 101 179 USD
2025136980 km4x2Euro 6460 hp
Litvanija, Kaunas
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Volvo FH460

Tegljač
2025116284 km4x2Euro 6460 hp
Litvanija, Kaunas
Objavljeno: 1m

89 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 101 179 USD
2025116284 km4x2Euro 6460 hp
Litvanija, Kaunas
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Volvo FH460

Tegljač
2025125161 km4x2Euro 6460 hp
Litvanija, Kaunas
Objavljeno: 1m

89 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 101 179 USD
2025125161 km4x2Euro 6460 hp
Litvanija, Kaunas
Kontaktiraj prodavca
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 1
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 2
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 3
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 4
Volvo FH 460 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Volvo FH 460

Tegljač
2021509105 km4x2Euro 6460 hp
Litvanija, Kaunas
Objavljeno: 1m

46 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 52 295 USD
2021509105 km4x2Euro 6460 hp
Litvanija, Kaunas
Kontaktiraj prodavca

Tegljač Volvo FH 460

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Tegljač Volvo FH 460: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Tegljač Volvo FH 460: slika 1
See what's in stock now
Komercijalna vozila VOLVO
4.5
Recenzije: 2
PRODATO

The seller didn't indicate the price

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Brend

Model

Godina proizvodnje

Kilometraža

672915 km
Bruto težina

18000 kg
Boja

plava
Lokacija

Njemačka, Siemensstrasse 7, 32312 Lübbecke, Germany
Motor/pogon
klasa emisije

gorivo

dizel
premeštaj

12777 cc
izlazna snaga

469 hp
menjač

Šasija/suspenzija
konfiguracija osovine

broj osovina

2-osovine
ABS - Kočioni sistem bez blokiranja

Kabina/unutrašnjost
vrsta kabine

kabina za spavanje
tempomat

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Komercijalna vozila VOLVO
4.5
Recenzije: 2
PRODATO

The seller didn't indicate the price

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Druge serije od Tegljači VOLVO

Klikom na bilo koji link na ovom sajtu, potvrđujete svoj pristanak i dozvolu za obradu Vaših ličnih podataka, uključujući upotrebu kolačića i drugih tehnologija praćenja. Namera je da poboljšate i personalizujete Vaše iskustvo na ovom sajtu, našim drugim sajtovima i sajtovima oglašivača trećih strana koji rade sa nama. Naše partnerske kompanije takođe mogu da skladište kolačiće na Vašem uređaju ili da koriste slične tehnologije za prikupljanje i obradu ličnih podataka. Saznajte više o tome kako obrađujemo Vaše lične podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - ITC GmbH & Co.KG