Tegljač Mercedes-Benz Actros 1842, 10850 EUR za prodaju na Truck1 Crna Gora, ID: 9000945
Pronađi MERCEDES-BENZ Actros 1842Idi na oglase za MERCEDES-BENZ Actros 1842
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: Mercedes-Benz Actros 1842

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Tegljač Mercedes-Benz Actros 1842 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (20)
Slične ponude:
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK

Tegljač
2012755000 km4x2Euro 6420 hpNosivost: 10902 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten

11 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 073 USD
2012755000 km4x2Euro 6420 hpNosivost: 10902 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Mercedes-Benz Actros 1842

Tegljač
957631 km4x2Euro 5435 hpBruto težina: 18000 kg
Litvanija, Marijampolė

11 500EUR

  • ≈ 13 073 USD
957631 km4x2Euro 5435 hpBruto težina: 18000 kg
Litvanija, Marijampolė
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (18)

Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK

Tegljač
2012519000 km4x2Euro 6421 hpNosivost: 10943 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten

11 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 073 USD
2012519000 km4x2Euro 6421 hpNosivost: 10943 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK

Tegljač
2012765068 km4x2Euro 6571 hpNosivost: 11134 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten

11 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 073 USD
2012765068 km4x2Euro 6571 hpNosivost: 11134 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (16)

Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK

Tegljač
2012924113 km4x2Euro 6420 hp
Belgija, Hoogstraten

11 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 073 USD
2012924113 km4x2Euro 6420 hp
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (19)

Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK

Tegljač
2013874000 km4x2Euro 6421 hpNosivost: 10959 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten

11 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 073 USD
2013874000 km4x2Euro 6421 hpNosivost: 10959 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
MERCEDES-BENZ Actros 1843 - Tegljač: slika 1
MERCEDES-BENZ Actros 1843 - Tegljač: slika 2
MERCEDES-BENZ Actros 1843 - Tegljač: slika 3
MERCEDES-BENZ Actros 1843 - Tegljač: slika 4
MERCEDES-BENZ Actros 1843 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

MERCEDES-BENZ Actros 1843

Tegljač
2016903000 km4x2Euro 6430 hp
Litvanija, Kretinga
Objavljeno: 3d

10 900EUR

  • ≈ 12 391 USD
2016903000 km4x2Euro 6430 hp
Litvanija, Kretinga
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz ACTROS 1842 - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz ACTROS 1842 - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz ACTROS 1842 - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz ACTROS 1842 - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz ACTROS 1842 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (11)

Mercedes-Benz ACTROS 1842

Tegljač
2012911295 km4x2Euro 5420 hp
Holandija, Alkmaar
Objavljeno: 1m Referentni broj 36367

12 750EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 14 494 USD
2012911295 km4x2Euro 5420 hp
Holandija, Alkmaar
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1843, Luftfederung - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1843, Luftfederung - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1843, Luftfederung - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1843, Luftfederung - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1843, Luftfederung - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (24)

Mercedes-Benz Actros 1843, Luftfederung

Tegljač
2015671693 km4x2Euro 6428 hpBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Mainz-Kastel
Objavljeno: 1m Referentni broj 4321528

10 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 12 391 USD
2015671693 km4x2Euro 6428 hpBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Mainz-Kastel
Mercedes-Benz Actros 1842 bigspace full spoilers 2 tanks 1iters - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 bigspace full spoilers 2 tanks 1iters - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 bigspace full spoilers 2 tanks 1iters - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 bigspace full spoilers 2 tanks 1iters - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 bigspace full spoilers 2 tanks 1iters - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (13)

Mercedes-Benz Actros 1842 bigspace full spoilers 2 tanks 1iters

Tegljač
2013892070 km4x2Euro 6420 hpNosivost: 10695 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Bree

10 350EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 11 766 USD
2013892070 km4x2Euro 6420 hpNosivost: 10695 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Bree
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (17)

Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6

Tegljač
20141088000 km4x2Euro 6449 hpBruto težina: 18000 kg
Češka, Nové Strašecí
Objavljeno: 2m Referentni broj 22425-80

10 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 12 391 USD
20141088000 km4x2Euro 6449 hpBruto težina: 18000 kg
Češka, Nové Strašecí
Kontaktiraj prodavca
MERCEDES-BENZ Actros 1845 - Tegljač: slika 1
MERCEDES-BENZ Actros 1845 - Tegljač: slika 2
MERCEDES-BENZ Actros 1845 - Tegljač: slika 3
MERCEDES-BENZ Actros 1845 - Tegljač: slika 4
MERCEDES-BENZ Actros 1845 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

MERCEDES-BENZ Actros 1845

Tegljač
2016790000 km
Poljska, Wola
Objavljeno: 1dReferentni broj 18883

11 097,47EUR

  • ≈ 12 615,62 USD
2016790000 km
Poljska, Wola
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1845 - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1845 - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1845 - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1845 - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1845 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1845

Tegljač
20151229766 km4x2Euro 6449 hpNosivost: 9499 kgBruto težina: 18000 kg
Litvanija, Vilnius
Objavljeno: 8d

10 600EUR

Cena bez PDV-a

Aukcija
  • ≈ 12 050 USD
20151229766 km4x2Euro 6449 hpNosivost: 9499 kgBruto težina: 18000 kg
Litvanija, Vilnius
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK

Tegljač
2013882000 km4x2Euro 6421 hp
Belgija, Hoogstraten

12 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 642 USD
2013882000 km4x2Euro 6421 hp
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1842 LS NL TRUCK

Tegljač
2013999000 km4x2Euro 6421 hp
Belgija, Hoogstraten

12 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 642 USD
2013999000 km4x2Euro 6421 hp
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1942 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1942 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1942 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1942 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1942 LS NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (18)

Mercedes-Benz Actros 1942 LS NL TRUCK

Tegljač
2012976000 km4x2Euro 6
Belgija, Hoogstraten

11 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 073 USD
2012976000 km4x2Euro 6
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 4 1842L, Euro-6, Klima, Retarder - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 4 1842L, Euro-6, Klima, Retarder - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 4 1842L, Euro-6, Klima, Retarder - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 4 1842L, Euro-6, Klima, Retarder - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 4 1842L, Euro-6, Klima, Retarder - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

Mercedes-Benz Actros 4 1842L, Euro-6, Klima, Retarder

Tegljač
2016790000 km4x2Euro 6421 hpNosivost: 10707 kgBruto težina: 18000 kg
Oštećen
Njemačka, Steinbach
Objavljeno: 5d

9 990EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 11 357 USD
2016790000 km4x2Euro 6421 hpNosivost: 10707 kgBruto težina: 18000 kg
Damaged
Njemačka, Steinbach
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 / 2 Tanks / Euro 6 / 2 Beds - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 / 2 Tanks / Euro 6 / 2 Beds - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 / 2 Tanks / Euro 6 / 2 Beds - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 / 2 Tanks / Euro 6 / 2 Beds - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 / 2 Tanks / Euro 6 / 2 Beds - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (19)

Mercedes-Benz Actros 1842 / 2 Tanks / Euro 6 / 2 Beds

Tegljač
2015938470 km4x2Euro 6421 hp
Holandija, Tilburg
Objavljeno: 20dReferentni broj T1229

11 800EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 13 414 USD
2015938470 km4x2Euro 6421 hp
Holandija, Tilburg
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1840 - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1840 - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1840 - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1840 - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1840 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Mercedes-Benz Actros 1840

Tegljač
2016740000 km4x2Euro 6388 hpBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Leopoldshöhe
Objavljeno: 29d

10 400EUR

  • ≈ 11 823 USD
2016740000 km4x2Euro 6388 hpBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Leopoldshöhe
Kontaktiraj prodavca
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (19)

Mercedes-Benz Actros 1842 NL TRUCK

Tegljač
2014785693 km4x2Euro 6420 hpNosivost: 11025 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten

12 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 14 210 USD
2014785693 km4x2Euro 6420 hpNosivost: 11025 kgBruto težina: 19000 kg
Belgija, Hoogstraten
Kontaktiraj prodavca

Tegljač Mercedes-Benz Actros 1842

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Tegljač Mercedes-Benz Actros 1842: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Tegljač Mercedes-Benz Actros 1842: slika 1
See what's in stock now
Komercijalna vozila MERCEDES-BENZ
4.43
Recenzije: 7
PRODATO

10 850EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 12 334 USD

3 Mart 2026

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Referentni broj

24081036
Godina proizvodnje

Kilometraža

1330700 km
Stanje

dobro
Datum prve registracije

29.05.2013
Neto težina

8415 kg
Dužina

6250 mm
Širina

2550 mm
Visina

3950 mm
Boja

bela
Lokacija

Motor/pogon
klasa emisije

gorivo

dizel
cilindri motora

6
izlazna snaga

420 hp
blokada diferencijala

menjač

prenos

Automatikgetriebe
Šasija/suspenzija
suspenzija

opruga/vazduh
suspenzija prednje osovine

konfiguracija osovine

broj osovina

2-osovine
osnova točka

3850 mm
kočnice

disk
ABS - Kočioni sistem bez blokiranja

prednje gume

385/55R22.5, 30%
zadnje gume

315/70R22.5, 45%
dupli točkovi

bočna krila šasije

Kabina/unutrašnjost
vrsta kabine

kabina za spavanje
model kabine

Sleeper cab
krovni spojler

svetlo za maglu

suncobran

električni prozori

električni retrovizori

parking grejač

tempomat

radio

CD

putni računar

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Komercijalna vozila MERCEDES-BENZ
4.43
Recenzije: 7
PRODATO

10 850EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 12 334 USD

3 Mart 2026

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Druge serije od Tegljači MERCEDES-BENZ

Klikom na bilo koji link na ovom sajtu, potvrđujete svoj pristanak i dozvolu za obradu Vaših ličnih podataka, uključujući upotrebu kolačića i drugih tehnologija praćenja. Namera je da poboljšate i personalizujete Vaše iskustvo na ovom sajtu, našim drugim sajtovima i sajtovima oglašivača trećih strana koji rade sa nama. Naše partnerske kompanije takođe mogu da skladište kolačiće na Vašem uređaju ili da koriste slične tehnologije za prikupljanje i obradu ličnih podataka. Saznajte više o tome kako obrađujemo Vaše lične podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Degroote Trucks & Trailers