Tegljač IVECO Stralis AS440S46T/P, 22700 EUR za prodaju na Truck1 Crna Gora, ID: 5122615
Pronađi IVECO StralisIdi na oglase za IVECO Stralis
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: IVECO Stralis AS440S46T/P

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Tegljač IVECO Stralis AS440S46T/P više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (20)
Slične ponude:
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 1
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 2
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 3
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 4
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (12)

IVECO STRALIS AS440S46T/P

Tegljač
873474 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18 kg
Italija, Moncalieri
Objavljeno: 1m Referentni broj KUD2332804

21 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 25 248 USD
873474 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18 kg
Italija, Moncalieri
Kontaktiraj prodavca
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (24)

IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima

Tegljač
494967 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
Objavljeno: 2dReferentni broj HIGH5614

21 400EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 24 671 USD
494967 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (21)

IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima

Tegljač
498799 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
Objavljeno: 2dReferentni broj HIGH5615

20 400EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 23 518 USD
498799 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 1
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 2
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 3
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 4
IVECO STRALIS AS440S46T/P - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (11)

IVECO STRALIS AS440S46T/P

Tegljač
699723 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18000 kg
Italija, Moncalieri
Objavljeno: 17dReferentni broj KUD2641849

18 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 21 789 USD
699723 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18000 kg
Italija, Moncalieri
Kontaktiraj prodavca
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (24)

IVECO Stralis AS440S46T/P2LNG Euro6 Intarder Klima

Tegljač
475983 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
Objavljeno: 2m Referentni broj HIGH5616

19 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 22 942 USD
475983 km4x2Euro 6459 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
Iveco Stralis AT440S46TZ 6x4, EEV, Kipphydraulik - Tegljač: slika 1
Iveco Stralis AT440S46TZ 6x4, EEV, Kipphydraulik - Tegljač: slika 2
Iveco Stralis AT440S46TZ 6x4, EEV, Kipphydraulik - Tegljač: slika 3
Iveco Stralis AT440S46TZ 6x4, EEV, Kipphydraulik - Tegljač: slika 4
Iveco Stralis AT440S46TZ 6x4, EEV, Kipphydraulik - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (15)

Iveco Stralis AT440S46TZ 6x4, EEV, Kipphydraulik

Tegljač
2013443300 km6x4Euro 5459 hpNosivost: 17050 kgBruto težina: 26000 kg
Njemačka, -

24 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 28 706 USD
2013443300 km6x4Euro 5459 hpNosivost: 17050 kgBruto težina: 26000 kg
Njemačka, -
Kontaktiraj prodavca
Iveco AS440STX/P 6x2/4 Sleeper Euro6C - Origineel 181.000 KM - Nato - Tegljač: slika 1
Iveco AS440STX/P 6x2/4 Sleeper Euro6C - Origineel 181.000 KM - Nato - Tegljač: slika 2
Iveco AS440STX/P 6x2/4 Sleeper Euro6C - Origineel 181.000 KM - Nato - Tegljač: slika 3
Iveco AS440STX/P 6x2/4 Sleeper Euro6C - Origineel 181.000 KM - Nato - Tegljač: slika 4
Iveco AS440STX/P 6x2/4 Sleeper Euro6C - Origineel 181.000 KM - Nato - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Iveco AS440STX/P 6x2/4 Sleeper Euro6C - Origineel 181.000 KM - Nato

Tegljač
2018180886 kmEuro 6420 hpNosivost: 17664 kgBruto težina: 26000 kg
Holandija, Oud Gastel
Objavljeno: 2m Referentni broj 4981

22 950EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 26 458 USD
2018180886 kmEuro 6420 hpNosivost: 17664 kgBruto težina: 26000 kg
Holandija, Oud Gastel
Kontaktiraj prodavca
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 1
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 2
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 3
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 4
IVECO STRALIS AS440S46/TP - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (11)

IVECO STRALIS AS440S46/TP

Tegljač
2020737436 km
Španija, Alcalá de Guadaíra
Objavljeno: 11d

18 500EUR

  • ≈ 21 328 USD
2020737436 km
Španija, Alcalá de Guadaíra
Kontaktiraj prodavca
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 1
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 2
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 3
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 4
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (17)

Iveco S-WAY AS440S48

Tegljač
2020505834 km4x2Euro 6480 hpNosivost: 12611 kgBruto težina: 20000 kg
Holandija, Vuren

24 950EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 28 764 USD
2020505834 km4x2Euro 6480 hpNosivost: 12611 kgBruto težina: 20000 kg
Holandija, Vuren
Kontaktiraj prodavca
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 1
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 2
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 3
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 4
Iveco S-WAY AS440S48 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (18)

Iveco S-WAY AS440S48

Tegljač
2020497679 km4x2Euro 6480 hpNosivost: 12611 kgBruto težina: 20000 kg
Holandija, Vuren

24 974EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 28 792 USD
2020497679 km4x2Euro 6480 hpNosivost: 12611 kgBruto težina: 20000 kg
Holandija, Vuren
Kontaktiraj prodavca
MAN TGS 18. 440 - Tegljač: slika 1
MAN TGS 18. 440 - Tegljač: slika 2
MAN TGS 18. 440 - Tegljač: slika 3
MAN TGS 18. 440 - Tegljač: slika 4
MAN TGS 18. 440 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (36)

MAN TGS 18. 440

Tegljač
2015285000 km4x2Euro 6440 hp
Mađarska, XVIII. kerület

22 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 25 939 USD
2015285000 km4x2Euro 6440 hp
Mađarska, XVIII. kerület
Kontaktiraj prodavca
Iveco Stralis 400 / Intarder / KOMPLETT ! - Tegljač: slika 1
Iveco Stralis 400 / Intarder / KOMPLETT ! - Tegljač: slika 2
Iveco Stralis 400 / Intarder / KOMPLETT ! - Tegljač: slika 3
Iveco Stralis 400 / Intarder / KOMPLETT ! - Tegljač: slika 4
Iveco Stralis 400 / Intarder / KOMPLETT ! - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (30)

Iveco Stralis 400 / Intarder / KOMPLETT !

Tegljač
2016240728 km4x2Euro 6400 hpBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Cramme

22 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 26 400 USD
2016240728 km4x2Euro 6400 hpBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Cramme
Kontaktiraj prodavca
IVECO Stralis AS440S46T/P - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S46T/P - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S46T/P - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S46T/P - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S46T/P - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (9)

IVECO Stralis AS440S46T/P

Tegljač
2016768173 km4x2Euro 6459 hpNosivost: 10450 kgBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Lucko

16 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 19 483 USD
2016768173 km4x2Euro 6459 hpNosivost: 10450 kgBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Lucko
Kontaktiraj prodavca
Iveco Stralis - Tegljač: slika 1
Iveco Stralis - Tegljač: slika 2
Iveco Stralis - Tegljač: slika 3
Iveco Stralis - Tegljač: slika 4
Iveco Stralis - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (15)

Iveco Stralis

Tegljač
2020367273 km4x2Euro 6Bruto težina: 19000 kg
Oštećen
Francuska, Illkirch-Graffenstaden
Objavljeno: 1g Referentni broj 240155

21 900EUR

  • ≈ 25 248 USD
2020367273 km4x2Euro 6Bruto težina: 19000 kg
Damaged
Francuska, Illkirch-Graffenstaden
Kontaktiraj prodavca
IVECO S-WAY AS440ST/FP LT LNG EURO 6 - Tegljač: slika 1
IVECO S-WAY AS440ST/FP LT LNG EURO 6 - Tegljač: slika 2
IVECO S-WAY AS440ST/FP LT LNG EURO 6 - Tegljač: slika 3
IVECO S-WAY AS440ST/FP LT LNG EURO 6 - Tegljač: slika 4
IVECO S-WAY AS440ST/FP LT LNG EURO 6 - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (27)

IVECO S-WAY AS440ST/FP LT LNG EURO 6

Tegljač
2021646566 kmEuro 6453 hpNosivost: 12062 kg
Češka, Lavičky

24 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 27 669 USD
2021646566 kmEuro 6453 hpNosivost: 12062 kg
Češka, Lavičky
Kontaktiraj prodavca
Iveco Stralis 400 / ZF Intarder / komplett - Tegljač: slika 1
Iveco Stralis 400 / ZF Intarder / komplett - Tegljač: slika 2
Iveco Stralis 400 / ZF Intarder / komplett - Tegljač: slika 3
Iveco Stralis 400 / ZF Intarder / komplett - Tegljač: slika 4
Iveco Stralis 400 / ZF Intarder / komplett - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (30)

Iveco Stralis 400 / ZF Intarder / komplett

Tegljač
2016296179 km4x2Euro 6400 hpBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Cramme

22 900EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 26 400 USD
2016296179 km4x2Euro 6400 hpBruto težina: 18000 kg
Njemačka, Cramme
Kontaktiraj prodavca
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (24)

IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV

Tegljač
674581 km4x2Euro 6399 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod

19 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 22 481 USD
674581 km4x2Euro 6399 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (24)

IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV

Tegljač
555625 km4x2Euro 6399 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod

19 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 22 481 USD
555625 km4x2Euro 6399 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (24)

IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV

Tegljač
620551 km4x2Euro 6399 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
Objavljeno: 2dReferentni broj HIGH5674

19 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 22 481 USD
620551 km4x2Euro 6399 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 1
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 2
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 3
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 4
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV - Tegljač: slika 5
Pogledajte sve fotografije (23)

IVECO Stralis AS440S40T/PCNG Euro6 Intarder Klima AHK ZV

Tegljač
665389 km4x2Euro 6399 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod

19 500EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 22 481 USD
665389 km4x2Euro 6399 hpBruto težina: 18000 kg
Hrvatska, Slavonski Brod

Tegljač IVECO Stralis AS440S46T/P

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Tegljač IVECO Stralis AS440S46T/P: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Tegljač IVECO Stralis AS440S46T/P: slika 1
See what's in stock now
Komercijalna vozila IVECO
4.4
Recenzije: 2
PRODATO

22 700EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 26 170 USD

7 Jul 2021

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Brend

Model

Referentni broj

SZM259
Godina proizvodnje

Kilometraža

453074 km
VIN

WJMM1VTH60C320678
Datum prve registracije

01.09.2015
Neto težina

7638 kg
Bruto težina

18000 kg
Nosivost

10362 kg
Boja

plava
Lokacija

Njemačka, Nicolaus-Otto-Straße 27, 89079 Ulm, Germany
Motor/pogon
klasa emisije

gorivo

dizel
premeštaj

11120 cc
izlazna snaga

459 hp
menjač

retarder/intarder

Šasija/suspenzija
suspenzija

vazduh
konfiguracija osovine

broj osovina

2-osovine
EBS - Elektronski kočioni sistem

ESP - elektronska kontrola stabilnosti

lake aluminijske felne

Kabina/unutrašnjost
kabina

vrsta kabine

kabina za spavanje
šiber

električni prozori

električni retrovizori

centralna brava

parking grejač

tempomat

servo volan

broj kreveta

1
grejanje sedišta

radio

CD

bluetooth

mikrofon

navigacioni sistem

putni računar

Dodatno
blokada

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Komercijalna vozila IVECO
4.4
Recenzije: 2
PRODATO

22 700EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 26 170 USD

7 Jul 2021

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Klikom na bilo koji link na ovom sajtu, potvrđujete svoj pristanak i dozvolu za obradu Vaših ličnih podataka, uključujući upotrebu kolačića i drugih tehnologija praćenja. Namera je da poboljšate i personalizujete Vaše iskustvo na ovom sajtu, našim drugim sajtovima i sajtovima oglašivača trećih strana koji rade sa nama. Naše partnerske kompanije takođe mogu da skladište kolačiće na Vašem uređaju ili da koriste slične tehnologije za prikupljanje i obradu ličnih podataka. Saznajte više o tome kako obrađujemo Vaše lične podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - IVECO CERTIFIED PRE-OWNED Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm