Prevoznik Ponsse Buffalo, 79000 EUR za prodaju na Truck1 Crna Gora, ID: 9817719
Pronađi PONSSEIdi na oglase za PONSSE
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: Ponsse Buffalo

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Prevoznik Ponsse Buffalo više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (12)
Slične ponude:
Forwarder PONSSE BUFFALO 8W (2014) - Prevoznik: slika 1
Forwarder PONSSE BUFFALO 8W (2014) - Prevoznik: slika 2
Forwarder PONSSE BUFFALO 8W (2014) - Prevoznik: slika 3
Forwarder PONSSE BUFFALO 8W (2014) - Prevoznik: slika 4
Forwarder PONSSE BUFFALO 8W (2014) - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (50)

Forwarder PONSSE BUFFALO 8W (2014)

Prevoznik
201426286 sati
Poljska
Objavljeno: 24dReferentni broj 18341

71 700EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 82 661 USD
201426286 sati
Poljska
Kontaktiraj prodavca
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 1
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 2
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 3
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 4
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (28)

Ponsse Buffalo

Prevoznik
20235900 sati
Poljska, Lubon
Objavljeno: 2m
Pitaj za cenu
20235900 sati
Poljska, Lubon
Ponsse Buffalo 8W  - Prevoznik: slika 1
Ponsse Buffalo 8W  - Prevoznik: slika 2
Ponsse Buffalo 8W  - Prevoznik: slika 3
Ponsse Buffalo 8W  - Prevoznik: slika 4
Ponsse Buffalo 8W  - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (22)

Ponsse Buffalo 8W

Prevoznik
20251897 sati281 hp
Finska, Lavia
Objavljeno: 1m
Pitaj za cenu
20251897 sati281 hp
Finska, Lavia
Kontaktiraj prodavca
Ponsse Buffalo 8W AF - Prevoznik: slika 1
Ponsse Buffalo 8W AF - Prevoznik: slika 2
Ponsse Buffalo 8W AF - Prevoznik: slika 3
Ponsse Buffalo 8W AF - Prevoznik: slika 4
Ponsse Buffalo 8W AF - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (13)

Ponsse Buffalo 8W AF

Prevoznik
201815555 sati
Estonija, Tõrvandi
Pitaj za cenu
201815555 sati
Estonija, Tõrvandi
Kontaktiraj prodavca
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 1
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 2
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 3
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 4
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (9)

Ponsse Buffalo

Prevoznik
200840000 sati
Finska, Lavia
Objavljeno: 2m
Pitaj za cenu
200840000 sati
Finska, Lavia
Kontaktiraj prodavca
Skotare - PONSSE BUFFALO 8W - Prevoznik: slika 1
Skotare - PONSSE BUFFALO 8W - Prevoznik: slika 2
Skotare - PONSSE BUFFALO 8W - Prevoznik: slika 3
Skotare - PONSSE BUFFALO 8W - Prevoznik: slika 4
Skotare - PONSSE BUFFALO 8W - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (30)

Skotare - PONSSE BUFFALO 8W

Prevoznik
Švedska, Jönköping
Objavljeno: 4d
Aukcija
Švedska, Jönköping
Kontaktiraj prodavca
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 1
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 2
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 3
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 4
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (14)

Ponsse Buffalo

Prevoznik
202114500 satiNosivost: 15000 kg286 hp
Letonija, Riga
Objavljeno: 24d
Pitaj za cenu
202114500 satiNosivost: 15000 kg286 hp
Letonija, Riga
Kontaktiraj prodavca
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 1
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 2
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 3
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 4
Ponsse Buffalo  - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (28)

Ponsse Buffalo

Prevoznik
202110900 satiNosivost: 14000 kg281 hp
Letonija, Riga
Objavljeno: 24d
Pitaj za cenu
202110900 satiNosivost: 14000 kg281 hp
Letonija, Riga
Kontaktiraj prodavca
PONSSE Gazelle - Prevoznik: slika 1
PONSSE Gazelle - Prevoznik: slika 2
PONSSE Gazelle - Prevoznik: slika 3
PONSSE Gazelle - Prevoznik: slika 4
PONSSE Gazelle - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

PONSSE Gazelle

Prevoznik
201912300 satiNeto težina: 13000 kgNosivost: 10000 kg173 hp
Letonija, Lielvārde
Pitaj za cenu
201912300 satiNeto težina: 13000 kgNosivost: 10000 kg173 hp
Letonija, Lielvārde
Kontaktiraj prodavca
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 1
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 2
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 3
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 4
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (24)

Ponsse Elk

Prevoznik
20227801 sati204 hp
Finska, Lavia
Objavljeno: 2m
Pitaj za cenu
20227801 sati204 hp
Finska, Lavia
Kontaktiraj prodavca
Ponsse Bison  - Prevoznik: slika 1
Ponsse Bison  - Prevoznik: slika 2
Ponsse Bison  - Prevoznik: slika 3
Ponsse Bison  - Prevoznik: slika 4
Ponsse Bison  - Prevoznik: slika 5
Pogledajte sve fotografije (35)

Ponsse Bison

Prevoznik
20209400 sati
Poljska, Luboń
Objavljeno: 1m
Pitaj za cenu
20209400 sati
Poljska, Luboń
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 1
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 2
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 3
Ponsse Elk  - Prevoznik: slika 4

Ponsse Elk

Prevoznik
200634000 sati
Poljska, Lubon
Pitaj za cenu
200634000 sati
Poljska, Lubon

Prevoznik Ponsse Buffalo

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Prevoznik Ponsse Buffalo: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Prevoznik Ponsse Buffalo: slika 1
See what's in stock now
PRODATO

79 000EUR

  • ≈ 91 077 USD

21 Jun 2025

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Brend

Godina proizvodnje

Broj radnih sati

30287 sati
Lokacija

Letonija, Lettland, Rīga, Rīga
Motor/pogon
izlazna snaga

286 hp
Kabina/unutrašnjost
suncobran

radio

navigacioni sistem

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

PRODATO

79 000EUR

  • ≈ 91 077 USD

21 Jun 2025

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Klikom na bilo koji link na ovom sajtu, potvrđujete svoj pristanak i dozvolu za obradu Vaših ličnih podataka, uključujući upotrebu kolačića i drugih tehnologija praćenja. Namera je da poboljšate i personalizujete Vaše iskustvo na ovom sajtu, našim drugim sajtovima i sajtovima oglašivača trećih strana koji rade sa nama. Naše partnerske kompanije takođe mogu da skladište kolačiće na Vašem uređaju ili da koriste slične tehnologije za prikupljanje i obradu ličnih podataka. Saznajte više o tome kako obrađujemo Vaše lične podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Forestry equipment
t1 test archive - SIA Baltic Agro Machinery