Mini bager Terex TC35, 14500 EUR za prodaju na Truck1 Crna Gora, ID: 11335793
Pronađi TEREXIdi na oglase za TEREX
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: Terex TC35

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Mini bager Terex TC35 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (12)
Slične ponude:
Terex TC35 - Mini bager: slika 1
Terex TC35 - Mini bager: slika 2
Terex TC35 - Mini bager: slika 3
Terex TC35 - Mini bager: slika 4
Terex TC35 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Terex TC35

Mini bager
20075500 satiNeto težina: 3500 kg
Holandija, Jonkersland
Objavljeno: 9d

13 500EUR

  • ≈ 15 762 USD
20075500 satiNeto težina: 3500 kg
Holandija, Jonkersland
Kontaktiraj prodavca
Terex TC48 - Mini bager: slika 1
Terex TC48 - Mini bager: slika 2
Terex TC48 - Mini bager: slika 3
Terex TC48 - Mini bager: slika 4
Terex TC48 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (21)

Terex TC48

Mini bager
20124755 satiNeto težina: 4719 kg
Holandija, Jonkersland
Objavljeno: 1m

17 500EUR

  • ≈ 20 432 USD
20124755 satiNeto težina: 4719 kg
Holandija, Jonkersland
Kontaktiraj prodavca
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 1
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 2
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 3
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 4
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (25)

Terex TC 35 mit 3 Löffel

Mini bager
20145700 sati
Njemačka, Kaltenkirchen

20 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 23 351 USD
20145700 sati
Njemačka, Kaltenkirchen
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 1
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 2
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 3
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 4
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (15)

Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona *

Mini bager
20076500 sati
Poljska, Rogi
Objavljeno: 5d

17 393EUR

  • ≈ 20 307 USD
20076500 sati
Poljska, Rogi
Minibagger Terex TC 75 Kettenbagger Verstellausleger Schaeff - Mini bager: slika 1
Minibagger Terex TC 75 Kettenbagger Verstellausleger Schaeff - Mini bager: slika 2
Minibagger Terex TC 75 Kettenbagger Verstellausleger Schaeff - Mini bager: slika 3
Minibagger Terex TC 75 Kettenbagger Verstellausleger Schaeff - Mini bager: slika 4
Minibagger Terex TC 75 Kettenbagger Verstellausleger Schaeff - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

Minibagger Terex TC 75 Kettenbagger Verstellausleger Schaeff

Mini bager
Njemačka, Stetten
Objavljeno: 11d

23 681EUR

  • ≈ 27 649 USD
Njemačka, Stetten
Kontaktiraj prodavca
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik - Mini bager: slika 1
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik - Mini bager: slika 2
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik - Mini bager: slika 3
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik - Mini bager: slika 4
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (17)

Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik

Mini bager
20122905 sati36 hp
Njemačka, Hagen

33 490EUR

  • ≈ 39 101 USD
20122905 sati36 hp
Njemačka, Hagen
Kontaktiraj prodavca
Pitaj za sve dostupne fotografije

2014 TEREX TC25 MINI EXCAVATOR

Mini bager
2014
Belgija, Frameries
Objavljeno: 4d

1 600EUR

Aukcija
  • ≈ 1 868 USD
2014
Belgija, Frameries
Terex TC125 - Mini bager: slika 1
Terex TC125 - Mini bager: slika 2
Terex TC125 - Mini bager: slika 3
Terex TC125 - Mini bager: slika 4
Terex TC125 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (12)

Terex TC125

Mini bager
20164988 sati114 hp
Danska, Skive
Pitaj za cenu
20164988 sati114 hp
Danska, Skive
Kontaktiraj prodavca
Terex TC20 - Mini bager: slika 1
Terex TC20 - Mini bager: slika 2
Terex TC20 - Mini bager: slika 3
Terex TC20 - Mini bager: slika 4
Terex TC20 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (50)

Terex TC20

Mini bager
20082936 sati
Danska, Albertslund
Objavljeno: 1m
Aukcija
20082936 sati
Danska, Albertslund
Terex TC25 - Mini bager: slika 1
Terex TC25 - Mini bager: slika 2
Terex TC25 - Mini bager: slika 3
Terex TC25 - Mini bager: slika 4
Terex TC25 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (21)

Terex TC25

Mini bager
20151600 sati
Danska, Albertslund
Objavljeno: 11d
Aukcija
20151600 sati
Danska, Albertslund
Terex TC16 - Mini bager: slika 1
Terex TC16 - Mini bager: slika 2
Terex TC16 - Mini bager: slika 3
Terex TC16 - Mini bager: slika 4
Terex TC16 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (50)

Terex TC16

Mini bager
698 sati
Njemačka, Dormagen
Objavljeno: 10dReferentni broj 200309654
Aukcija
698 sati
Njemačka, Dormagen
Kontaktiraj prodavca
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 1
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 2
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 3
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 4
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (25)

Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW

Bager
6000 sati
Njemačka, Ecknach
Objavljeno: 2m
Pitaj za cenu
6000 sati
Njemačka, Ecknach
Kontaktiraj prodavca

Mini bager Terex TC35

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Mini bager Terex TC35: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Mini bager Terex TC35: slika 1
See what's in stock now
Teške mašine TEREX
4.6
Recenzije: 1
PRODATO

14 500EUR

  • ≈ 16 929 USD

3 Maj 2026

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Brend

Godina proizvodnje

Broj radnih sati

5500 sati
Neto težina

3500 kg
Boja

plava
Lokacija

Holandija, Jonkersland

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Teške mašine TEREX
4.6
Recenzije: 1
PRODATO

14 500EUR

  • ≈ 16 929 USD

3 Maj 2026

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Korišćenjem ovog sajta pristajete na upotrebu kolačića i obradu svojih ličnih podataka. Saznajte više
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Fa Bontebok