Mini bager Terex TC35, 13500 EUR za prodaju na Truck1 Crna Gora, ID: 10924548
Pronađi TEREXIdi na oglase za TEREX
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: Terex TC35

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Mini bager Terex TC35 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (15)
Slične ponude:
Terex TC35 - Mini bager: slika 1
Terex TC35 - Mini bager: slika 2
Terex TC35 - Mini bager: slika 3
Terex TC35 - Mini bager: slika 4
Terex TC35 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (20)

Terex TC35

Mini bager
20075500 satiNeto težina: 3500 kg
Holandija, Jonkersland
Objavljeno: 15d

14 500EUR

  • ≈ 16 716 USD
20075500 satiNeto težina: 3500 kg
Holandija, Jonkersland
Kontaktiraj prodavca
Terex TC48 - Mini bager: slika 1
Terex TC48 - Mini bager: slika 2
Terex TC48 - Mini bager: slika 3
Terex TC48 - Mini bager: slika 4
Terex TC48 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (21)

Terex TC48

Mini bager
20124755 satiNeto težina: 4719 kg
Holandija, Jonkersland
Objavljeno: 29d

17 500EUR

  • ≈ 20 175 USD
20124755 satiNeto težina: 4719 kg
Holandija, Jonkersland
Kontaktiraj prodavca
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 1
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 2
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 3
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 4
Terex TC 35 mit 3 Löffel  - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (25)

Terex TC 35 mit 3 Löffel

Mini bager
20145700 sati
Njemačka, Kaltenkirchen
Objavljeno: 2m

20 000EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 23 057 USD
20145700 sati
Njemačka, Kaltenkirchen
TEREX MINIBAGGER TC 35 mit hydr. Schwenklöffel 1.300 mm - Mini bager: slika 1
TEREX MINIBAGGER TC 35 mit hydr. Schwenklöffel 1.300 mm - Mini bager: slika 2
TEREX MINIBAGGER TC 35 mit hydr. Schwenklöffel 1.300 mm - Mini bager: slika 3
TEREX MINIBAGGER TC 35 mit hydr. Schwenklöffel 1.300 mm - Mini bager: slika 4
TEREX MINIBAGGER TC 35 mit hydr. Schwenklöffel 1.300 mm - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (37)

TEREX MINIBAGGER TC 35 mit hydr. Schwenklöffel 1.300 mm

Mini bager
20133394 sati30 hp
Njemačka, Paderborn

21 800EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 25 132 USD
20133394 sati30 hp
Njemačka, Paderborn
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 1
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 2
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 3
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 4
Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona * - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (22)

Yanmar * Minikoparka * Yanmar VIO 35 * Sprowadzona *

Mini bager
20076500 sati
Poljska, Rogi
Objavljeno: 21d

17 401EUR

  • ≈ 20 061 USD
20076500 sati
Poljska, Rogi
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik  - Mini bager: slika 1
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik  - Mini bager: slika 2
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik  - Mini bager: slika 3
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik  - Mini bager: slika 4
Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik  - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (17)

Terex Minibagger TC 50, Schnellwechsler MS03, Knickmatik

Mini bager
20122905 sati360 hp
Njemačka, Hagen

33 490EUR

  • ≈ 38 609 USD
20122905 sati360 hp
Njemačka, Hagen
Kontaktiraj prodavca
Terex TC20 Compact excavator / Year 2008 / Hours 3325 - Mini bager: slika 1
Terex TC20 Compact excavator / Year 2008 / Hours 3325 - Mini bager: slika 2
Terex TC20 Compact excavator / Year 2008 / Hours 3325 - Mini bager: slika 3
Terex TC20 Compact excavator / Year 2008 / Hours 3325 - Mini bager: slika 4
Terex TC20 Compact excavator / Year 2008 / Hours 3325 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (50)

Terex TC20 Compact excavator / Year 2008 / Hours 3325

Mini bager
20083325 sati18 hp
Norveška, -
Objavljeno: 20sat

134EUR

Aukcija
  • ≈ 154 USD
20083325 sati18 hp
Norveška, -
Kontaktiraj prodavca
Terex TC125 - Mini bager: slika 1
Terex TC125 - Mini bager: slika 2
Terex TC125 - Mini bager: slika 3
Terex TC125 - Mini bager: slika 4
Terex TC125 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (12)

Terex TC125

Mini bager
20164988 sati114 hp
Danska, Skive
Objavljeno: 2m Referentni broj 000125957
Pitaj za cenu
20164988 sati114 hp
Danska, Skive
Kontaktiraj prodavca
Schaeff-Terex TC22 - Mini bager: slika 1
Schaeff-Terex TC22 - Mini bager: slika 2
Schaeff-Terex TC22 - Mini bager: slika 3
Schaeff-Terex TC22 - Mini bager: slika 4
Schaeff-Terex TC22 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (50)

Schaeff-Terex TC22

Mini bager
20184800 sati
Danska, Albertslund
Objavljeno: 2m
Aukcija
20184800 sati
Danska, Albertslund
Pitaj za sve dostupne fotografije

Terex TC85

Mini bager
20156532 sati75 hp
Danska, Skive
Objavljeno: 1m Referentni broj 000126089
Pitaj za cenu
20156532 sati75 hp
Danska, Skive
Kontaktiraj prodavca
Terex TC25 - Mini bager: slika 1
Terex TC25 - Mini bager: slika 2
Terex TC25 - Mini bager: slika 3
Terex TC25 - Mini bager: slika 4
Terex TC25 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (50)

Terex TC25

Mini bager
20112700 sati
Danska, Albertslund
Objavljeno: 23d
Aukcija
20112700 sati
Danska, Albertslund
Terex TC20 - Mini bager: slika 1
Terex TC20 - Mini bager: slika 2
Terex TC20 - Mini bager: slika 3
Terex TC20 - Mini bager: slika 4
Terex TC20 - Mini bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (50)

Terex TC20

Mini bager
20082936 sati
Danska, Albertslund
Objavljeno: 1m
Aukcija
20082936 sati
Danska, Albertslund
Pitaj za sve dostupne fotografije

2016 TEREX TC20 CRAWLER EXCAVATOR

Bager
2016
Belgija, Oud-Turnhout
Objavljeno: 3d

2 100EUR

Aukcija
  • ≈ 2 421 USD
2016
Belgija, Oud-Turnhout
Pitaj za sve dostupne fotografije

2012 TEREX TC20 CRAWLER EXCAVATOR

Bager
2012
Belgija, Oud-Turnhout
Objavljeno: 3d

2 000EUR

Aukcija
  • ≈ 2 305 USD
2012
Belgija, Oud-Turnhout
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 1
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 2
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 3
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 4
Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW - Bager: slika 5
Pogledajte sve fotografije (25)

Terex TC75 Mono/Circular Kompaktbagger SW

Bager
6000 sati
Njemačka, Ecknach
Objavljeno: 1m
Pitaj za cenu
6000 sati
Njemačka, Ecknach
Kontaktiraj prodavca

Mini bager Terex TC35

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Mini bager Terex TC35: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Mini bager Terex TC35: slika 1
See what's in stock now
Teške mašine TEREX
4.6
Recenzije: 1
PRODATO

13 500EUR

  • ≈ 15 563 USD

13 Februar 2026

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Brend

Godina proizvodnje

Broj radnih sati

5500 sati
Neto težina

3500 kg
Boja

plava
Lokacija

Holandija, Jonkerslan

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Teške mašine TEREX
4.6
Recenzije: 1
PRODATO

13 500EUR

  • ≈ 15 563 USD

13 Februar 2026

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Klikom na bilo koji link na ovom sajtu, potvrđujete svoj pristanak i dozvolu za obradu Vaših ličnih podataka, uključujući upotrebu kolačića i drugih tehnologija praćenja. Namera je da poboljšate i personalizujete Vaše iskustvo na ovom sajtu, našim drugim sajtovima i sajtovima oglašivača trećih strana koji rade sa nama. Naše partnerske kompanije takođe mogu da skladište kolačiće na Vašem uređaju ili da koriste slične tehnologije za prikupljanje i obradu ličnih podataka. Saznajte više o tome kako obrađujemo Vaše lične podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Fa Bontebok