Buldožer SHANTUI SD22, 26127 EUR za prodaju na Truck1 Crna Gora, ID: 11247413
Pronađi SHANTUIIdi na oglase za SHANTUI
Arhivirani oglas

Ovaj oglas je uklonjen iz naše baze podataka. Međutim, možete da pošaljete "Traženo vozilo" iz: SHANTUI SD22

Postavite oglas za potragu
Otvorite katalog
Oglas Buldožer SHANTUI SD22 više nije dostupan, ali pronašli smo slične ponude (100)
Slične ponude:
Najprikladnije
Slične po ceni
U vašoj blizini
Isto godište
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

SHANTUI SD22

Buldožer
20232738 sati217 hp
Kina, Hefei
Objavljeno: 2d

26 191EUR

  • ≈ 29 818 USD
20232738 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

SHANTUI SD22

Buldožer
20231877 sati217 hp
Kina, Hefei
Objavljeno: 17d
30 200EUR

-13,1%

26 235EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 29 868 USD
20231877 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD22 - Buldožer: slika 1
Shantui SD22 - Buldožer: slika 2
Shantui SD22 - Buldožer: slika 3
Shantui SD22 - Buldožer: slika 4
Shantui SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

Shantui SD22

Buldožer
2022Neto težina: 23450 kg235 hp
Kina, Shu Shan Qu

26 191EUR

  • ≈ 29 818 USD
2022Neto težina: 23450 kg235 hp
Kina, Shu Shan Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

SHANTUI SD22

Buldožer
20221700 sati217 hp
Kina, Hefei
Objavljeno: 6d
30 200EUR

-13,3%

26 191EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 29 818 USD
20221700 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

SHANTUI SD22

Buldožer
20221700 sati217 hp
Kina, Hefei
Objavljeno: 8d
30 200EUR

-13,3%

26 191EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 29 818 USD
20221700 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

SHANTUI SD22

Buldožer
20221700 sati217 hp
Kina, Hefei
Objavljeno: 19d
30 200EUR

-13,9%

26 015EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 29 617 USD
20221700 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

SHANTUI SD22

Buldožer
20241700 sati217 hp
Kina, Hefei
Objavljeno: 5d
30 300EUR

-13,3%

26 279EUR

  • ≈ 29 918 USD
20241700 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD22 - Buldožer: slika 1
Shantui SD22 - Buldožer: slika 2
Shantui SD22 - Buldožer: slika 3
Shantui SD22 - Buldožer: slika 4

Shantui SD22

Buldožer
20216000 sati
Kina, Shanghai
Objavljeno: 2m

26 367EUR

17% PDV

  • ≈ 30 018 USD
20216000 sati
Kina, Shanghai
SHANTUI SD22 bulldozer - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 bulldozer - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 bulldozer - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 bulldozer - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 bulldozer - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

SHANTUI SD22 bulldozer

Buldožer
20221700 sati217 hp
Kina, Hefei
Objavljeno: 3d
30 300EUR

-13,6%

26 191EUR

  • ≈ 29 818 USD
20221700 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD22 - Buldožer: slika 1
Shantui SD22 - Buldožer: slika 2
Shantui SD22 - Buldožer: slika 3
Shantui SD22 - Buldožer: slika 4
Shantui SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

Shantui SD22

Buldožer
2022Neto težina: 23450 kg235 hp
Kina, Shu Shan Qu
Objavljeno: 1m

25 312EUR

  • ≈ 28 817 USD
2022Neto težina: 23450 kg235 hp
Kina, Shu Shan Qu
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 1
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 2
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 3
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 4
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Shantui SD 16

Buldožer
2023160 hp
Kina, Lu Yang Qu

25 576EUR

  • ≈ 29 118 USD
2023160 hp
Kina, Lu Yang Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

SHANTUI SD22

Buldožer
2023217 hp
Kina, Song Jiang Qu

28 125EUR

  • ≈ 32 020 USD
2023217 hp
Kina, Song Jiang Qu
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

SHANTUI SD22

Buldožer
20201500 satiNeto težina: 23400 kg217 hp
Kina, -

24 609EUR

  • ≈ 28 017 USD
20201500 satiNeto težina: 23400 kg217 hp
Kina, -
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD16 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD16 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD16 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD16 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD16 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

SHANTUI SD16

Buldožer
2023552 sati
Kina, Kowloon

27 500EUR

  • ≈ 31 308 USD
2023552 sati
Kina, Kowloon
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 1
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 2
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 3
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 4
Shantui SD 16  - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Shantui SD 16

Buldožer
2024500 sati163 hp
Kina, Lu Yang Qu

26 794EUR

  • ≈ 30 504 USD
2024500 sati163 hp
Kina, Lu Yang Qu
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD 22 - Buldožer: slika 1
Shantui SD 22 - Buldožer: slika 2
Shantui SD 22 - Buldožer: slika 3
Shantui SD 22 - Buldožer: slika 4
Shantui SD 22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (5)

Shantui SD 22

Buldožer
2018
Kina, Shanghai
Objavljeno: 2m

28 389EUR

17% PDV

  • ≈ 32 320 USD
2018
Kina, Shanghai
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (11)

SHANTUI SD22

Buldožer
20152400 sati217 hp
Kina, Hefei
32 000EUR

-11,3%

28 400EUR

  • ≈ 32 333 USD
20152400 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI Used SHANTUI SD16 Forest crawler bulldozer,2. Second‑hand Shantui SD16F Lumber Crawler Dozer, ROPS Cabin In Stock - Buldožer: slika 1
SHANTUI Used SHANTUI SD16 Forest crawler bulldozer,2. Second‑hand Shantui SD16F Lumber Crawler Dozer, ROPS Cabin In Stock - Buldožer: slika 2
SHANTUI Used SHANTUI SD16 Forest crawler bulldozer,2. Second‑hand Shantui SD16F Lumber Crawler Dozer, ROPS Cabin In Stock - Buldožer: slika 3
SHANTUI Used SHANTUI SD16 Forest crawler bulldozer,2. Second‑hand Shantui SD16F Lumber Crawler Dozer, ROPS Cabin In Stock - Buldožer: slika 4

26 086EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 29 698 USD
2025175 hp
Kina, Shu Shan Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

SHANTUI SD22

Buldožer
20192170 sati217 hp
Kina, Hefei
36 500EUR

-21,9%

28 500EUR

  • ≈ 32 446 USD
20192170 sati217 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4

SHANTUI SD22

Buldožer
2023400 sati217 hp
Kina, Jin Shan Qu
Objavljeno: 1m

30 762EUR

  • ≈ 35 022 USD
2023400 sati217 hp
Kina, Jin Shan Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

SHANTUI SD22

Buldožer
2023400 sati217 hp
Kina, Jin Shan Qu
Objavljeno: 1m

30 762EUR

  • ≈ 35 022 USD
2023400 sati217 hp
Kina, Jin Shan Qu
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 1
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 2
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 3
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 4
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

Shantui SD 22

Buldožer
2023217 hp
Kina, Lu Yang Qu

31 666EUR

  • ≈ 36 051 USD
2023217 hp
Kina, Lu Yang Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

SHANTUI SD22

Buldožer
20241055 sati235 hp
Kina, Hefei
38 800EUR

-21,1%

30 600EUR

  • ≈ 34 837 USD
20241055 sati235 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

SHANTUI SD22

Buldožer
2023217 hp
Kina, Song Jiang Qu
Objavljeno: 2m Referentni broj N-013

33 398EUR

  • ≈ 38 023 USD
2023217 hp
Kina, Song Jiang Qu
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (13)

SHANTUI SD22

Buldožer
2015
Kina, Feidong County
Objavljeno: 23d

31 500EUR

  • ≈ 35 862 USD
2015
Kina, Feidong County
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 1
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 2
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 3
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 4
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (9)

Shantui SD 22

Buldožer
2023500 sati220 hp
Kina, Lu Yang Qu

34 159EUR

  • ≈ 38 889 USD
2023500 sati220 hp
Kina, Lu Yang Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (13)

SHANTUI SD22

Buldožer
2024850 sati235 hp
Kina, Hefei
40 000EUR

-18,8%

32 500EUR

  • ≈ 37 000 USD
2024850 sati235 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

SHANTUI SD22

Buldožer
2023722 sati235 hp
Kina, Hefei
42 000EUR

-17,1%

34 800EUR

  • ≈ 39 619 USD
2023722 sati235 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI sd16tl - Buldožer: slika 1
SHANTUI sd16tl - Buldožer: slika 2
SHANTUI sd16tl - Buldožer: slika 3
SHANTUI sd16tl - Buldožer: slika 4
SHANTUI sd16tl - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

SHANTUI sd16tl

Buldožer
2023486 sati
Kina, Jin Shan Qu

31 640EUR

  • ≈ 36 021 USD
2023486 sati
Kina, Jin Shan Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (9)

SHANTUI SD22

Buldožer
2020217 hp
Kina, Song Jiang Qu
Objavljeno: 2m Referentni broj N-0010

33 398EUR

  • ≈ 38 023 USD
2020217 hp
Kina, Song Jiang Qu
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

SHANTUI SD22

Buldožer
2021138 hp
Kina, Song Jiang Qu

33 838EUR

  • ≈ 38 524 USD
2021138 hp
Kina, Song Jiang Qu
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (10)

SHANTUI sd22

Buldožer
2023746 sati
Kina, Jin Shan Qu

36 474EUR

  • ≈ 41 525 USD
2023746 sati
Kina, Jin Shan Qu
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD22 Bulldozer Click for Discount - Buldožer: slika 1
Shantui SD22 Bulldozer Click for Discount - Buldožer: slika 2
Shantui SD22 Bulldozer Click for Discount - Buldožer: slika 3
Shantui SD22 Bulldozer Click for Discount - Buldožer: slika 4
Shantui SD22 Bulldozer Click for Discount - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (5)

Shantui SD22 Bulldozer Click for Discount

Buldožer
2024238 hp
Kina, Hefei
Objavljeno: 14d

31 465EUR

  • ≈ 35 822 USD
2024238 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 1
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 2
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 3
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 4
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (5)

Shantui SD 22

Buldožer
2023220 hp
Kina, Lu Yang Qu

36 537EUR

  • ≈ 41 597 USD
2023220 hp
Kina, Lu Yang Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (12)

SHANTUI SD22

Buldožer
20203500 sati220 hp
Kina, Song Jiang Qu

35 156EUR

  • ≈ 40 024 USD
20203500 sati220 hp
Kina, Song Jiang Qu
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI sd22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (8)

SHANTUI sd22

Buldožer
2024814 satiNeto težina: 22000 kg266 hp
Kina, Jin Shan Qu

35 156EUR

  • ≈ 40 024 USD
2024814 satiNeto težina: 22000 kg266 hp
Kina, Jin Shan Qu
Kontaktiraj prodavca
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 1
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 2
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 3
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 4
SHANTUI SD22 - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (9)

SHANTUI SD22

Buldožer
2024217 hp
Kina, Song Jiang Qu
Objavljeno: 2m Referentni broj N-009

35 156EUR

  • ≈ 40 024 USD
2024217 hp
Kina, Song Jiang Qu
China Famous Brand Used Shantui SD22 Crawler Bulldozer - Buldožer: slika 1
China Famous Brand Used Shantui SD22 Crawler Bulldozer - Buldožer: slika 2
China Famous Brand Used Shantui SD22 Crawler Bulldozer - Buldožer: slika 3
China Famous Brand Used Shantui SD22 Crawler Bulldozer - Buldožer: slika 4
China Famous Brand Used Shantui SD22 Crawler Bulldozer - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (6)

33 398EUR

  • ≈ 38 023 USD
2023234 hp
Kina, Hefei
Kontaktiraj prodavca
Shantui SD 22 D - Buldožer: slika 1
Shantui SD 22 D - Buldožer: slika 2
Shantui SD 22 D - Buldožer: slika 3
Shantui SD 22 D - Buldožer: slika 4
Shantui SD 22 D - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (25)

Shantui SD 22 D

Buldožer
202438 sati252 hp
Kina, Bao Shan Qu
Objavljeno: 3d

34 478EUR

  • ≈ 39 252 USD
202438 sati252 hp
Kina, Bao Shan Qu
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 1
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 2
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 3
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 4
Shantui SD 22  - Buldožer: slika 5
Pogledajte sve fotografije (7)

Shantui SD 22

Buldožer
2023220 hp
Kina, Lu Yang Qu

38 973EUR

  • ≈ 44 370 USD
2023220 hp
Kina, Lu Yang Qu
Kontaktiraj prodavca

Buldožer SHANTUI SD22

Pogledaj slične
Hmm, izgleda da је stavka prodata
Buldožer SHANTUI SD22: slika 1

Pronađite nove ponude u katalogu

Otvorite katalog
zoom in
Buldožer SHANTUI SD22: slika 1
See what's in stock now
PRODATO

Discount

30 200EUR

-13,5%

26 127EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 29 745 USD

3 Jun 2026

Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.

Brend

Godina proizvodnje

Stanje

odlično
Tehnička inspekcija

GOOD
Broj radnih sati

1877 sati
Težina

23400 kg
Dužina

6805 mm
Širina

3725 mm
Visina

3395 mm
Kapacitet

6 m³
Maksimalna brzina

11 km/h
Energetski zahtevi

162 kW
Radijus okretanja

3300 mm
Hidraulika

Napon

24V
Boja

crna, žuta
Lokacija

Kina, Add: 1101# Fortune Plaza, Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province China
Motor/pogon
klasa emisije

Euro 4
gorivo

dizel
premeštaj

14000 cc
cilindri motora

6
izlazna snaga

217 hp
motor

Cummins
menjač

ručni
prenos

POWER SHIFT
baterija

WITH
punjač za bateriju

uzlet snage

radni pritisak

14 MPa
Šasija/suspenzija
suspenzija

opruga
visina šasije

540 mm
kočnice

bubanj
širina puta

560 mm
rezervoar za gorivo

450
Telo/nadgradnja
materijal tela

gvožđe
zapremina utovara

6 m³
pumpa

kutija za alate

Kabina/unutrašnjost
kabina

vrsta kabine

dnevna kabina
ksenon svetla

dodatna svetla

radna svetla

suncobran

sigurnosni pojasevi

radio

CD

MP3

DVD

bluetooth

TV

telefon

koža

Dodatno
alarmni sistem

dostupne jedinice

2
garancija

Oprema
oprema

oštrica, zabijač

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

PRODATO

Discount

30 200EUR

-13,5%

26 127EUR

Cena bez PDV-a

  • ≈ 29 745 USD

3 Jun 2026

Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.

Korišćenjem ovog sajta pristajete na upotrebu kolačića i obradu svojih ličnih podataka. Saznajte više
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - SANCHENG MACHINERY CO. LTD