




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 261EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 2 528 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 2 180 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 922EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 2 149 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 21 805 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 2 739 USD


New Holland


New Holland 84094139


New Holland 87540358




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 2405858




New Holland 84094055



New Holland 2813009




New Holland 72182689


New Holland 87425764


New Holland 87425766


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 9804054



New Holland 2164731



New Holland 2813015



New Holland 84092504


New Holland 4524680


New Holland 87407129


New Holland 4574842



New Holland 4552656



New Holland 2813008



New Holland 4574800


New Holland 4574844


New Holland 4524684



New Holland 4552745


New Holland 72182327



New Holland 4552746


New Holland 4526579



New Holland 4552744


New Holland 4524966


New Holland 76074486


New Holland 87432773



New Holland 4552603





THERMO KING SlxE300
5 381EUR
- ≈ 6 017 USD





Schmitz SLXe 300 THERMO KING
19 900EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 22 252 USD





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Cena bez PDV-a
- ≈ 8 890 USD





Eurosteel HKO-2016 HHD / DL300-5


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 2 019 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 1 118 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 2 795 USD





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215


New Holland 76054248





New Holland 76093764



New Holland 2405419





New Holland Kobelco



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498


New Holland 2164503


New Holland 76049543





New Holland 86992686


New Holland 4524965
Dodatak New Holland 300FP
Pogledaj sličneThe seller didn't indicate the price
Ovaj oglas je sačuvan u arhivi radi reference (specifikacije, uobičajena cena). Na sajtu nema zastarelih oglasa — sve aktivne opcije možete pronaći ispod.
For Sale, 2012, New Holland 300FP grass pickup. With automatic chain lubrication and hydraulic foldable wheels. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.
The seller didn't indicate the price
Ova ponuda je isključivo informativnog karaktera. Molimo potvrdite detalje direktno od prodavca.












