Arhiva oglasa: Poluprikolice HUMBAUR

Poluprikolice HUMBAUR za prodaju
HUMBAUR Big One - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

HUMBAUR Big One

Poluprikolica sa ceradom
2007
2007
Letonija
Humbaur schuifzeile+schuifdak - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur schuifzeile+schuifdak

Poluprikolica sa ceradom
2009Nosivost: 32200 kgBruto težina: 39000 kg
2009Nosivost: 32200 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Tautliner - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Tautliner

Poluprikolica sa ceradom
2007
2007
Češka
Humbaur HSA351324 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA351324

Poluprikolica sa ceradom
2008
2008
Holandija
Humbaur HUMBAUR - Plato poluprikolica: slika 1
Arhivirano

Humbaur HUMBAUR

Plato poluprikolica
2008Nosivost: 27483 kgBruto težina: 35000 kg
2008Nosivost: 27483 kgBruto težina: 35000 kg
Njemačka
Humbaur HSA2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA2006

Poluprikolica sa ceradom
2008
2008
Holandija
Humbaur HSA2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA2006

Poluprikolica sa ceradom
2008
2008
Holandija
Humbaur HSA351324 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA351324

Poluprikolica sa ceradom
2008
2008
Holandija
Humbaur HSA 2006 3 assen edscha - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA 2006 3 assen edscha

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 32200 kgBruto težina: 39000 kg
2008Nosivost: 32200 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Tautliner - Poluprikolica istovarivača: slika 1
Arhivirano

Humbaur Tautliner

Poluprikolica istovarivača
2007
2007
Češka
Humbaur HSA2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA2006

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur HSA351324 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA351324

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur HSA351324 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA351324

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur HSA2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA2006

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur

Poluprikolica sa ceradom
2008
2008
Češka
Humbaur HSA2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA2006

Poluprikolica sa ceradom
2007Nosivost: 35000 kgBruto težina: 28595 kg
2007Nosivost: 35000 kgBruto težina: 28595 kg
Njemačka
Humbaur Liftachse - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 32350 kgBruto težina: 39000 kg
2008Nosivost: 32350 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 32350 kgBruto težina: 39000 kg
2008Nosivost: 32350 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur HSA 2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA 2006

Poluprikolica sa ceradom
2006Nosivost: 32200 kgBruto težina: 39000 kg
2006Nosivost: 32200 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Hebedach Mega HSA,  5000km - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Hebedach Mega HSA, 5000km

Poluprikolica sa ceradom
2009Nosivost: 31823 kgBruto težina: 39000 kg
2009Nosivost: 31823 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur HSA391324 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA391324

Poluprikolica sa ceradom
2007Nosivost: 32595 kgBruto težina: 39000 kg
2007Nosivost: 32595 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur HSA 351324 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA 351324

Poluprikolica sa ceradom
2007Bruto težina: 39000 kg
2007Bruto težina: 39000 kg
Letonija
Humbaur Schiebeplane schiebe dach - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Schiebeplane schiebe dach

Poluprikolica sa ceradom
2007Nosivost: 32750 kgBruto težina: 39000 kg
2007Nosivost: 32750 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur schiebeplahne schiebedach - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur schiebeplahne schiebedach

Poluprikolica sa ceradom
2007Nosivost: 32500 kgBruto težina: 39000 kg
2007Nosivost: 32500 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA

Poluprikolica sa ceradom
2007Nosivost: 32600 kgBruto težina: 39000 kg
2007Nosivost: 32600 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA2006

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 31823 kgBruto težina: 39000 kg
2008Nosivost: 31823 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur HSA351324 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA351324

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA

Poluprikolica sa ceradom
2008Bruto težina: 35000 kg
2008Bruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 32600 kgBruto težina: 39000 kg
2008Nosivost: 32600 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA

Poluprikolica sa ceradom
2008Bruto težina: 35000 kg
2008Bruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur Tautliner - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Tautliner

Poluprikolica sa ceradom
Češka
Humbaur Tautliner MEGA - Lowdeck - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Tautliner MEGA - Lowdeck

Poluprikolica sa ceradom
Češka
Humbaur Liftachse HSA - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA

Poluprikolica sa ceradom
2008Bruto težina: 35000 kg
2008Bruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 32600 kgBruto težina: 39000 kg
2008Nosivost: 32600 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur HSA351324 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA351324

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
2008Nosivost: 28595 kgBruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse Bucarest RO - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse Bucarest RO

Poluprikolica sa ceradom
2007Bruto težina: 35000 kg
2007Bruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA2006

Poluprikolica sa ceradom
2008Nosivost: 31823 kgBruto težina: 39000 kg
2008Nosivost: 31823 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Palettenkasten Liftachse Bucarest RO - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Palettenkasten Liftachse Bucarest RO

Poluprikolica sa ceradom
2007Bruto težina: 35000 kg
2007Bruto težina: 35000 kg
Holandija
Humbaur L848*03 Bucarest RO - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur L848*03 Bucarest RO

Poluprikolica sa ceradom
2008Bruto težina: 39000 kg
2008Bruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur 3-axle drawbar trailer - Plato poluprikolica: slika 1
Arhivirano

Humbaur 3-axle drawbar trailer

Plato poluprikolica
2010
2010
Holandija
Humbaur HTD409525 4-axle - Plato poluprikolica: slika 1
Arhivirano

Humbaur HTD409525 4-axle

Plato poluprikolica
2010
2010
Holandija
Humbaur HSA 2006 Lochrahmen - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA 2006 Lochrahmen

Poluprikolica sa ceradom
Njemačka
HUMBAUR HS
 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

HUMBAUR HS

Poluprikolica sa ceradom
2007
2007
Poljska
Humbaur Big One schuifzeil +  schuifdak - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Big One schuifzeil + schuifdak

Poluprikolica sa ceradom
Nov2010Nosivost: 32400 kgBruto težina: 39000 kg
Nov
Nov2010Nosivost: 32400 kgBruto težina: 39000 kg
Nov
Holandija
Humbaur Liftachse HSA 2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA 2006

Poluprikolica sa ceradom
2007Nosivost: 31823 kgBruto težina: 39000 kg
2007Nosivost: 31823 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA2006 - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA2006

Poluprikolica sa ceradom
2007Nosivost: 32350 kgBruto težina: 39000 kg
2007Nosivost: 32350 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur Liftachse HSA 391324S - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur Liftachse HSA 391324S

Poluprikolica sa ceradom
2007Nosivost: 32350 kgBruto težina: 39000 kg
2007Nosivost: 32350 kgBruto težina: 39000 kg
Holandija
Humbaur HSA2006 HSA351324 BIG ONE (373) - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HSA2006 HSA351324 BIG ONE (373)

Poluprikolica sa ceradom
2007Bruto težina: 35000 kg
2007Bruto težina: 35000 kg
Hrvatska
Humbaur HUMBAUR HSA351324 BIG ONE (369) - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

Humbaur HUMBAUR HSA351324 BIG ONE (369)

Poluprikolica sa ceradom
2007Bruto težina: 35000 kg
2007Bruto težina: 35000 kg
Hrvatska
HUMBAUR TAUTLINER MIT MITNAHMESTAPLER - Poluprikolica sa ceradom: slika 1
Arhivirano

HUMBAUR TAUTLINER MIT MITNAHMESTAPLER

Poluprikolica sa ceradom
20083-osovineNosivost: 27550 kgBruto težina: 34000 kg
20083-osovineNosivost: 27550 kgBruto težina: 34000 kg
Austrija
1 / 8
12345...8
Stranica 1 od 8
Ja tražim Poluprikolice HUMBAUR
🍪 Kolačići

Koristimo kolačiće i druge tehnologije da bismo obezbedili funkcionalnost naše veb stranice, integrisali društvene medije, personalizovali sadržaj i oglase i analizirali saobraćaj na našim veb lokacijama. Politika privatnosti

Klikom na „Prihvati sve“, slažete se sa upotrebom kolačića za sve gore navedene svrhe. Takođe možete da konfigurišete svoje izbore klikom na „Prilagodi“.

Takođe možete da se predomislite ili uložite prigovor na korišćenje kolačića u bilo kom trenutku tako što ćete kliknuti na „Podešavanja kolačića“ na dnu svake stranice.

Uz vašu dozvolu, naši oglašivački partneri koriste kolačiće i identifikatore za obradu podataka o pregledanju i interakciji radi personalizovanog oglašavanja. Možete u bilo kom trenutku da promenite ili povučete svoju saglasnost u podešavanjima za kolačiće.